Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Przyłącz się do Nas i przeżyj swoją przygodę.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 "Cholera jasna..." Pandora White

Go down 
AutorWiadomość
Pandora White
Prefekt
Pandora White


Status krwi : Czysta
Rok nauki : VI
Patronus : biały lisek
Różdżka : dziewięć i ćwierć cala, czarny bez, pióro feniksa, giętka doskonała do transmutcji
Partner/ka : stale poszukuję, ale nikt Pandziaki nie kocha
Najlepszy BFF : jeszcze nikt nie wytrzymał z taką Pandziaką
Wróg : przyjaciół trzymaj blisko, wrogów jeszcze bliżej
Liczba postów : 55
Join date : 11/11/2010
Skąd : wiwat Londyn

"Cholera jasna..." Pandora White Empty
PisanieTemat: "Cholera jasna..." Pandora White   "Cholera jasna..." Pandora White EmptyPią Lis 19, 2010 11:12 pm

Na jednym z drążków w sowiarnii mamy pewną irytującą sowę, która ma minę jakby wszystkie rozumy pozjadała. Nikt nie wie do kogo na leży no dobra prawie nikt. David, Gary no i oczywiście Pandora wiedzą, że jest to ptaszydło tej ostatniej. A oto krótka lista informacji o tym pożal się Boże stworzeniu.

Imię: "Cholera jasna przyleć tu w końcu bo zrobię z ciebie rosół" Tak przywołuje do siebie właścicielka ów ptaka. Nie ma to jak oryginalność
Nazwisko: Po jaką cholerę ptaku nazwisko powie mi ktoś
Wiek: Hohoho sam Drops tyle nie żył ile to stworzenie, mogę się założyć, że swoim mętnym wzrokiem widziała jak ewoluowały dinozaury
Zainteresowania: Phi ona i zainteresowania, to największy leń na świecie najchętniej to ona cały dzień by spała i cieszyła się słodkim lenistwem, zapomniałam ona to i tak cały czas robi.
Wygląd:
"Cholera jasna..." Pandora White 800pxglaucidiumpasserin
Powrót do góry Go down
 
"Cholera jasna..." Pandora White
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Pandora vel Panda White

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart :: Sowia Poczta & relacje międzypostaciowe :: Sowy-
Skocz do: