Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Przyłącz się do Nas i przeżyj swoją przygodę.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Joseph Charls Petterson

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Joseph Petterson
Nauczyciel
Joseph Petterson


Status krwi : nieczysta
Liczba postów : 1
Join date : 09/11/2010
Skąd : Londyn

Joseph Charls Petterson Empty
PisanieTemat: Joseph Charls Petterson   Joseph Charls Petterson EmptyWto Lis 09, 2010 10:34 pm

Joseph Petterson
Joseph Charls Petterson 27zs6t

Ukończony dom: Hufflepuff
Status czystości: brudna

Historia + opis najbliższej rodziny
Rodzice Josepha są mugolami, jednak on sam urodził się jako czarodziej. Po skończeniu Hogwartu (z wyśmienitym wynikiem z mugoloznastawa i historii magii) dostał się na kursy w Ministerstwie Magii. Tam zdobył dyplom z wyróżnieniem w zakresie kontaktów z mugolami. Potem rzucił świat czarodziejów i zaszył się wśród zwykłych ludzi w jednym z angielskich miasteczek. W Hogwarcie uczy od niedawna na prośbę Dumbledora.

Charakter:
Joseph jest człowiekiem spokojnym, zachowującym zawsze zimną krew. Nie wstydzi się swojego pochodzenia i rzadko kiedy je ukrywa. Nawet części jego garderoby stanowią raczej zwykłe, mogolskie ubrania niż szaty czarodziejów. Sam interesuje się mugolami i kiedy nie uczy w szkole żyje w ich świecie poruszając się w nim bez magii. Jednak jeszcze w żadnym z tych światów nie spotkał nikogo, komu mógłby zaufać i nazwać go przyjacielem. Jest raczej ostrożny i woli trzymać się na uboczu. Chętnie służy pomocą jednak sam nie nadużywa czyjejś dobroci.

Różdżka jesion i włos z ogona jednorożca, 12 i jedna czwarta cala, rozkosznie giętka

Zainteresowania/Hobby historia magii, literatura mugolska

Ciekawostki
No cóż, ja wychowałem się w świecie mugoli więc znam go aż nadto dobrze. Nawet po skończeniu szkoły wróciłem do swojego rodzinnego domu i tylko czasem zdarzało mi się ułatwiać życie magią. Ja po prostu lubię tamten świat...
Chciałem całkowicie oderwać się od przeszłości i zacząć żyć jako mugol...
Skąd wiem o forum?: ...
Powrót do góry Go down
Administrator
Admin
Administrator


Liczba postów : 62
Join date : 07/11/2010

Joseph Charls Petterson Empty
PisanieTemat: Re: Joseph Charls Petterson   Joseph Charls Petterson EmptyWto Lis 09, 2010 11:04 pm

Oczywiście pełen i uzasadniony akcept.
Powrót do góry Go down
https://hogwartsschoolmagics.forumpolish.com
 
Joseph Charls Petterson
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart :: Karty Postaci :: Dorośli-
Skocz do: