Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Przyłącz się do Nas i przeżyj swoją przygodę.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Harry Potter

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Harry Potter

Harry Potter


Status krwi : półkrwi
Rok nauki : VII
Patronus : Jeleń
Różdżka : giętka, 11 cali, ostrokrzew, pióro feniksa
Partner/ka : obecnie wolny
Najlepszy BFF : mój własny
Wróg : Lord Voldemort
Liczba postów : 3
Join date : 30/11/2010
Skąd : Urodzony w Dolinie Godryka

Harry Potter Empty
PisanieTemat: Harry Potter   Harry Potter EmptyWto Lis 30, 2010 7:44 pm

Imię i Nazwisko Harry James Potter
Harry Potter Daniel_radcliffe_has_a_girlfriend_main_11078

Klasa:VII
Preferowany dom:Gryffindor
Status czystości: półkrwi
Historia + opis najbliższej rodziny
Historia Chłopca, który Przeżył jest znana wszystkim czarodziejom. Po śmierci rodziców, których zamordował Voldemort, rocznym bobasem zajęła się siostra jego matki... z obowiązku, nie z chęci. Harry dorastał w złych warunkach, pomiatany i tresowany jak zwierze, mieszkał w komórce pod schodami... do czasu 11 urodzin. Wtedy zmieniło się wszystko, odkrył, że jest czarodziejem i poszedł do Hogwartu, gdzie poznał wspaniałych i wiernych przyjaciół - Rona i Hermionę. Razem przeżywali przygody i walczyli ze złem przez wszystkie lata nauki szkolnej... a po śmierci Dumbledore'a pod koniec VI roku postanowili razem nie wrócić do szkoły, a ruszyć w śmiertelnie niebezpieczną wyprawę, by odnaleźć Hrokruksy, zniszczyć je i zabić Voldemorta, który sieje panikę w całym czarodziejskim świecie.

Matka - Lily Potter (zd. Evans) to mugolaczka, jej siostrą jest Petunia, u której Harry miał wątpliwą przyjemność przeżyć dzieciństwo. Ojciec - James Potter to rówieśnik swojej żony, którą poznał w Hogwarcie, mistrz Quidditcha i wierny przyjaciel. Syriusz Black - ojciec chrzestny Harry'ego, wrobiony w masowe morderstwo i ścigany przez Ministerstwo jak poplecznik Voldemorta, w rzeczywistości członek Zakonu Feniksa, zabity przez kuzynkę Bellatrix Lestrange. Więcej rodziny Harry nie miał okazji poznać...

Charakter: Chłopak po przejściach. Ma raczej spokojne i przyjacielskie usposobienie, ale staje się agresywny dla wrogów i osób które zagrażają jego przyjaciołom. Wierny towarzysz, osoba na którą można liczyć. Zawzięty w walce przeciw Voldemortowi. Uparty. Nie ma poszanowania dla żadnych zasad, reguł czy regulaminów, wykapany ojciec. Ma niewyparzoną gębę... mówi to co myśli, a o konsekwencjach swoich słów myśli dopiero po fakcie. Nienawidzi mówić tego, co ludzie chcą usłyszeć - chyba, że to prawda.

Różdżkagiętka, 11 cali, ostrokrzew, pióro feniksa

Zainteresowania/HobbyQuiddich, Quidditch, Quidditch, cóż teraz niestety w tych czasach, gra czarodziejów zeszła na bok, na jej miejsce weszła walka z Voldemortem... odszukanie i zniszczenie jego Horkruksów, na nic innego nie ma czasu...

CiekawostkiKiedyś Szukający w Gryffindorze, nawet kapitan drużyny, obecnie poza szkołą - ścigany przez Ministerstwo szaleniec odpowiadający za śmierćDumbledore'a

Skąd wiem o forum?:Trafiłam na banner, na innym PBFie o HP Smile


Genetyka: Wężousty


Ostatnio zmieniony przez Harry Potter dnia Wto Lis 30, 2010 8:11 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Administrator
Admin
Administrator


Liczba postów : 62
Join date : 07/11/2010

Harry Potter Empty
PisanieTemat: Re: Harry Potter   Harry Potter EmptyWto Lis 30, 2010 7:51 pm

A gdzie :

Zainteresowania/Hobby :

Ciekawostki

Skąd wiem o forum?

I rozwiń jeszcze charakter o 2, 3 zdania Smile
Powrót do góry Go down
https://hogwartsschoolmagics.forumpolish.com
Harry Potter

Harry Potter


Status krwi : półkrwi
Rok nauki : VII
Patronus : Jeleń
Różdżka : giętka, 11 cali, ostrokrzew, pióro feniksa
Partner/ka : obecnie wolny
Najlepszy BFF : mój własny
Wróg : Lord Voldemort
Liczba postów : 3
Join date : 30/11/2010
Skąd : Urodzony w Dolinie Godryka

Harry Potter Empty
PisanieTemat: Re: Harry Potter   Harry Potter EmptyWto Lis 30, 2010 8:12 pm

dodane to co brakowało:)
Sorrki nie zauważyłam tych pozycji wcześniej Very Happy
Powrót do góry Go down
Administrator
Admin
Administrator


Liczba postów : 62
Join date : 07/11/2010

Harry Potter Empty
PisanieTemat: Re: Harry Potter   Harry Potter EmptyWto Lis 30, 2010 8:34 pm

Akceptuję Smile

Zaraz wyślę Ci wiadomość na PW Smile
Powrót do góry Go down
https://hogwartsschoolmagics.forumpolish.com
Sponsored content





Harry Potter Empty
PisanieTemat: Re: Harry Potter   Harry Potter Empty

Powrót do góry Go down
 
Harry Potter
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart :: Karty Postaci :: Uczniowie-
Skocz do: