Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Przyłącz się do Nas i przeżyj swoją przygodę.
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Co mi się kojarzy z...

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Christian Eckhart

Christian Eckhart


Status krwi : Półkrwi
Rok nauki : VI
Liczba postów : 3
Join date : 08/11/2010

Co mi się kojarzy z... Empty
PisanieTemat: Co mi się kojarzy z...   Co mi się kojarzy z... EmptyNie Lis 28, 2010 1:06 pm

Zabawa prosta. Jej nazwa to : Co mi się kojarzy z osobą powyżej
Może to być piosenka, wiersz, melodia, film, zwierzę, kolor, rzecz itp. Problem polega na tym, że musi to być uzasadnione. W sensie, nie piszemy tylko :pies.
Najlepiej by też było, aby w jednym poście była to tylko jedna rzecz z jednej kategorii... Wink
Powrót do góry Go down
Liv Hämäläinen

Liv Hämäläinen


Status krwi : Czysta
Rok nauki : VII
Patronus : Renifer
Różdżka : Drzewo różane. Źdźbło z serca smoka. Idealna do sportu, chociaż również dla ludzi romantycznych/ 13 cali/ giętka
Partner/ka : -
Najlepszy BFF : -
Wróg : -
Liczba postów : 19
Join date : 09/11/2010
Skąd : Salem/wioska w Szkocji

Co mi się kojarzy z... Empty
PisanieTemat: Re: Co mi się kojarzy z...   Co mi się kojarzy z... EmptyNie Lis 28, 2010 2:47 pm

No to zacznę: Avatar jest taki sam jaki miał mój chłopak na innym forum Very Happy

Co do postaci Christiana to jedno słowo przychodzi mi na myśl: Kruszyna. Taki słodki, niewinny chłopak który jednak mógłby pokazać pazura Smile
Powrót do góry Go down
Alexander Schulz
Prefekt Naczelny
Prefekt Naczelny
Alexander Schulz


Status krwi : Czysta
Rok nauki : VII
Patronus : sokół
Różdżka : wątła, brązowa z nakrapianymi paskami jaśniejszymi, włókienko z pachwiny nietoperza
Partner/ka : Angéle De La Lévitoux
Wróg : Godryk Doyle
Liczba postów : 18
Join date : 12/11/2010
Age : 32
Skąd : Niemcy

Co mi się kojarzy z... Empty
PisanieTemat: Re: Co mi się kojarzy z...   Co mi się kojarzy z... EmptyNie Lis 28, 2010 7:18 pm

Lilia wodna
Bo to delikatny, różowy kwiat. Na dodatek unoszący się na tafli wody. Tak mi się kojarzy Liv, chociaż może bardziej z poprzednich avatarów. Woda w jeziorze to symbol czegoś na pozór statecznego, choć tak na prawdę może być zdradliwa. Po takiej właśnie powierzchni stąpa Liv...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Co mi się kojarzy z... Empty
PisanieTemat: Re: Co mi się kojarzy z...   Co mi się kojarzy z... Empty

Powrót do góry Go down
 
Co mi się kojarzy z...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Szkoła Magii i Czarodziejstwa Hogwart :: Offtop :: Gry-
Skocz do: